توزیع 15 هزار بسته معیشتی توسط شورای هیئات مذهبی استان قم

 

واسات و کمک‌های مومنانه از جمله سنت‌های حسنه در استان قم است. این روزها  شورای هیأت‌های مذهبی استان قم قدم در این راه گذاشته‌اند. در حاشیه آماده‌سلزی بسته‌های معیشتی با تعدادی از دست‌اندرکاران این طرح و خیرین گفت و گو کردیم.

جواد اشعری مسئول شورای هیأت‌های مذهبی استان قم نیز ارزش ریالی این بسته‌های معیشتی را ۵۰ میلیارد ریال ذکر کرد و افزود: لوازم بهداشتی، ماسک و محصولات فرهنگی نیز همراه با بسته‌های معیشتی توزیع می‌شود.
حجت‌الاسلام سید علیرضا تکیه‌ای مسئول ستاد اعتکاف استان و یکی از خیرین باسابقه گفت: انس، همدلی، همگرانی و پشتیبانی وجوه تمایز انسان است. بالاخره «صدها فرشته بوسه بر آن دست می‌زنند / کز کار خلق یک گره باز کنند»
حسینعلی بزرگ قمی یکی دیگر از خیرین استان توصیه مقام معظم رهبری در مورد کمک‌های مومنانه به مردم را یکی از عوامل انگیزه‌بخش در تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی دانست.
هر کدام از ما می‌توانیم افراد نیازمند اطرافمان را شناسایی کنیم و به اندازه توانمان در این مواسات شرکت کنیم. ارزش هر کدام از این بسته‌های غذایی که قرار است در آستانه ماه مبارک رمضان گوشه‌ای از آلام خانواده‌های نیازمند را کم کند ۴۰۰ هزار تومان برآورد شده است.
 

۵
از ۵
۱۵ مشارکت کننده