برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان استان قم در تاریخ سوم مردادماه

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از برگزاری چهارمین دوره انتخابات کانون مداحان استان قم در تاریخ سوم مردادماه امسال خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا عزت زمانی ضمن اعلام خبر فوق، اظهار کرد: در دوره چهارم انتخابات تشکل‌های مداحان و شاعران آئینی به صورت جداگانه خواهد بود درحالی که در سه دوره قبلی این انتخابات به صورت مشترک برگزار می‌شود.

وی افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، انتخابات مداحان آئینی روز سوم مرداد ماه در اداره کل تبلیغات اسلامی استان و ادارات تابعه برگزار می‌شود.

به گفته مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم ، ثبت نام از کاندیداهای انتخابات مداحان از 21 تا 25 تیرماه از ساعت 8 تا 14 در اداره کل تبلیغات اسلامی استان و بخش‌های تابعه انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام عزت زمانی تاکید کرد که کاندیداهای این انتخابات می‌بایست علاوه بر دهه محرم، در بیشتر مناسبت‌های مذهبی برنامه مداحی اجرا کرده باشند.

وی افزود: برای برگزاری این انتخابات کمیته‌های اجرایی، نظارت، اطلاع رسانی و برنامه‌ریزی تشکیل شده و امیدواریم شاهد حضور پرشور مداحان آئینی در انتخابات باشیم تا گامی در راستای فرهنگ سازی و تعمیق معارف دینی در جامعه برداشته شود.

۵
از ۵
۱۰ مشارکت کننده

پربازدیدهای این هفته