​سایت رسمی شورای هیئات مذهبی استان قم 

بیانیه شورای هیئات مذهبی برای توهین فیلم عنکنبوت مقدس

                                                      السلام علیک یا علی بن موسی الرضا المرتضی

سلام بر تو ای امام رئوف

سلام بر تو ای سلطان سریر ارتضا و ای اعتبار و افتخار خراسان و ایران

سلام بر تو که هرچه داریم از یمن وجود پربرکت توست و هر لحظه در سایه سار تو مهر می بینیم و محبت می آموزیم

مولاجان، یا ثامن الحجج و یا امام رضا شرمساریم که باز هم دست نانجیبانی از آستین فتنه بدرآمد و کوردلانه خباثتی حقیر به انجام رسانید.

آقاجان

در روزگاری که هنوز هم لحظه به لحظه عنایات تو بر زندگانی همجواران و زائرانت جاریست و پنجره فولادت شفابخش دردهای بی درمان امیدواران، مزدورانی معلوم الحال که وصف ذات ناپاکشان در احادیث و روایات آسمانی به تصویر کشیده شده، دست به هتک حرمت جاودانت یازیدند و دلهای دوستدارانت را جریحه دار ساختند.

میدانیم که می بینی و می شنوی و رئوفانه و بزرگوارانه صبر می کنی.... آگاهیم که خباثتها و حقارتهای نادانان و دریوزه شقاوتمندان شهوت آلود، نمی تواند ذره ای از جلوات ملکوتی حضرتتان را خدشه دار سازد.

ما راهروان راه ولایت شرافتمندتان، هرگز این رذالتها را برنمی تابیم و هیچ گاه این نمرودصفتان فریفته را نمی بخشیم و از خود نمی دانیم.

امروز بر ماست که از دولت ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران بخواهیم که به حرمت امام و شهیدان و جانهای شریفی که در طول سالها فدای این فرهنگ الهی شدند، ذره ای در این باره اغماض و کوتاهی ننماید و علاوه بر برخورد قاطعانه و بدون مماشات با این عناصر یهودی مسلک، دیگر راه تکرار بر چنین دنائتهایی از اندک گروه سلبریتیهای معلوم الحال ببندد. نیک واقفیم که هنرمندان و هنرپیشگان اصیل و فرزندان هنرپرور مرز و بوم اسلامی مان، هرگز خود را در جبهه این خباثت پیشگان نمی بینند و یکصدا داد محکومیت و مردودیت آنان را سرمیدهند. امروز بر جوانان ولایتمدار و خانواده های شهیدپرور ما فرض است که از ساحت مقدس امامت و حریم قدسی امام رئوف، آقا امام رضا(علیه السلام) دفاع کنند و در جهت جهاد تبیین فرموده مقام معظم رهبری و برداشتن گامی محکم در عرصه گام دوم انقلاب، دسیسه های موهون غرب پرستان را معلوم و محکوم و مطرود دارند. روشن است که حکم هتک حرمت ساحت مقدس ائمه در احکام اسلامی بیان شده و انتظار اجرای دستور ارتداد چنین افرادی، خواسته همه دوستداران خاندان رسالت است.امروز بر پرچمداران مجالس حسینی و هیئاشت مذهبی واجب است که همراه و همگام شوند و همگان خواستار برخورد قاطع، با تمامی دست اندرکاران چنین فضاحتهایی باشند.

به امید روزی که با ظهور حضرت حجت بن الحسن ع شاهد انتقام الهی از این جوثومگان یهود و صهیونیسم باشیم.

و من الله التوفیق

شورای هیئات مذهبی استان قم

۵
از ۵
۵ مشارکت کننده